Fakulta architektury, ČVUT –  13. 10. 2016, 17:00 

Nehledej brigádu, pracuj ve škole!

Seznam se se zajímavými lidmi z IT – Objev nové technologie a najdi vlastní projekt – Nebude chybět řízek, pivo ani networking.

Učinkující:

Jan Řežáb

Exkluzivně Honza Řežáb vám poradí jak se stát jedním z top třiceti podnikatelů do třiceti let na světě. Honzu velmi zajímají socialní sítě. Stal se spoluzakladatel Socialbakers, která je lídrem v oblasti tools pro analytiku v socialních médiích. Nedávno se stal CEO Goodbaby International, takže v současnosti jsou jeho koníčkem “hodné děti”, ale o tom již více na eClub login.

Jan Šedivý

Honza Šedivý – pracoval osmnáct let v IBM a Googlu. Korporace ho přestaly bavit a vrátil se na ČVUT, kde se věnuje studentům. Vede eClub, ve kterém studenti pracují na projektech pro průmyslové partnery v oblasti umělé inteligence,  Big Data, IoT dalších. V průběhu festivalu vás seznámí s nejúspěšnějšími  projekty a představí nové nápady.

Alquist the Bot

Alquist the Bot – popovídejte si s Alquistem. Alquist je postava stavitele v Čapkově hře RUR, kterou napsal v roce 1920, a která se stala jedním z nejvýznamnějších děl scifi. Alquist je také bot, který vytvořili studenti ČVUT FEL v průběhu léta v roce 2017. Předvedou, jak je to jednoduché udělat si vlastního, co se vše s botem dovedou a jak to vše funguje?

Místo: Fakulta architektury ČVUT, Přednáškový sál  155

Datum: 13.10. 2016

Čas: 17:00

Program:

Honza Řežáb – spoluzakladatel Socialbakers a CEO Goodbaby.
Dalším řečníkem je Honza Šedivý – ředitel eClub Prague.
Bot Alquist – místo narození: eClub, datum: léto 2016

Diskuze:

S Honzou Řežábem i s Honzou Šedivým a týmem eClubu.
Nové projekty a možnosti jak se zapojit.
Catering zajištěn!


A kde nás najdete?

                    

#eClubLogin 

A kde nás najdete?